Firma Auto Scuderia skup samochodów powstała, aby umożliwić Państwu szansę bezproblemowego pozbycia się niechcianego lub niesprawnego środka transportu szybko i w bardzo korzystnej cenie. Od wielu lat specjalizujemy się głównie w skupie używanych samochodów, nie starszych niż 10 lat oraz dodatkowo w drodze wyjątku samochodów używanych, uszkodzonych i wycofanych z eksploatacji. Nasz skup samochodów zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, mającym na uwadze aktualne potrzeby Klienta. Wszystkie realizowane transakcje za udziałem pracowników AutoScuderia dokonywane są uczciwie i przejrzyście. Po wykonaniu precyzyjnej wyceny, organizujemy całkowicie bezpłatny transport lawetą z miejsca wskazanego przez Klienta.

Green Elegant Car

Skup samochodów AutoScuderia to daje gwarancje na wszystkie transakcje dotyczące sprzedaży samochodów. Nasi pracownicy są pomocni w każdej sytuacji i odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze skutecznym sprzedaniem samochodu – wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy. Centrala naszego salonu znajduje się w Łodzi, jednak obsługujemy Klientów z całej Polski.

Dlaczego warto sprzedać auto z AutoScuderia?

  • dajemy najlepsze ceny w Polsce,
  • dbamy, aby cała transakcja odbyła się sprawnie i profesjonalnie,
  • skupujemy samochodu z całej Polski u Klienta lub u nas w salonie,
  • bezpłatny transport sprzedanego samochodu,
  • płacimy zawsze GOTÓWKĄ !

…i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu!

 

W naszej firmie Auto Scuderia macie Państwo gwarancję, że pieniądze za sprzedany samochód trafią bezpośrednio od ręki i nie będziecie musieli tracić czasu na poszukiwanie potencjalnego kupca. Oferujemy korzystne warunki finansowe, jasne i uczciwe zasady, a do tego indywidualne podejście do każdego Klienta. Cieszymy się mianem zaufanego kontrahenta w branży, jaką jest skup aut nie tylko w Łodzi, ale także na terenie całego kraju.

 

Pamiętaj!

Niejeżdżone auto również jest objęty obowiązkiem opłacania OC !!

Pozbądź się problemu, gwarantujemy Ci kompleksową pomoc !

Kupimy Twój samochód od ręki i za gotówkę.

 

Prowadzimy skup samochodów za gotówkę. Przyjmujemy głównie pojazdy osobowe i dostawcze nie starsze niż 10 lat, dodatkowo w wyjątkowych sytuacjach skupujemy pojazdu: uszkodzone, powypadkowe, bez ważnych opłat – gdzie nieistotny jest stan techniczny auta oraz marka. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprzedaniem swojego samochodu w naszym Auto Skupie, wypełnijcie i prześlijcie do nas formularz zgłoszeniowy. Przyjedziemy po pojazd w wyznaczone miejsce, a nasza laweta pozwoli na jego bezpłatny transport (holowanie).

AutoScuderia gwarantuje:

  • najlepsze ceny,
  • szybka i pewna realizacji,
  • kompleksowej obsługi,
  • bezpłatnego transportu na lawecie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu

(+48) 512 900 999 lub (+48) 606 495 265

Klientów z całej Polski.