Nasza firma prowadzi rzetelną działalność, polegającą na skupie samochodów luksusowych i drogich na terenie Olsztyna i w jego okolicach. Dzięki nam szybko dokonasz sprzedaży niepotrzebnego już auta, a także od razu otrzymasz należność za zakup. Mamy duże doświadczenie oraz doskonale znamy się na branży motoryzacyjnej, dzięki czemu możemy ci zaoferować najbardziej konkurencyjne stawki na rynku. Nie zastanawiaj się już dłużej, tylko od razu się z nami skontaktuj.
Prowadzimy skup aut za gotówkę. Interesują nas modele z wyższej półki cenowej, nie starsze, niż 10 lat. Nasz rzeczoznawca dokona wyceny na miejscu wskazanym przez ciebie. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, umowę możemy podpisać niemalże od razu. Dzięki temu należną kwotę otrzymasz bezpośrednio. Nie musisz się już dłużej martwić całym procesem sprzedaży. Doskonale wiemy, że szukanie chętnego na zakup samochodu to procedura trwająca czasami bardzo długo. Aby tego uniknąć, zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Jesteśmy marką znaną i polecaną wśród naszych klientów. Nasza renoma sprawia, że wciąż zyskujemy nowych klientów, zainteresowanych sprzedażą auta właśnie nam.
Skup aut przez nas prowadzony proponuje zdecydowanie uproszczony system rozliczania się. Twoja wola i zainteresowanie z naszej strony konkretnym pojazdem wystarczą, by sfinalizować transakcję. Do tego wyróżnia nas najkorzystniejsza, proponowana przez nas wycena. W jej ramach zaproponujemy ci najwyższe stawki na rynku, które z pewnością spotkają się z zadowoleniem ze strony każdego kontrahenta. Wyceny są zgodne z rzeczywistą wartością pojazdu, jego stanem technicznym i wizualnym.
Na co dzień poruszamy się wśród marek drogich i luksusowych. Dobrze się na nich znamy, dlatego oferujmy tak atrakcyjne warunki współpracy. Dodatkowym atutem jest również możliwość odbioru pojazdu z miejsca wskazanego przez sprzedającego. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z działalnością naszej firmy, zachęcamy do kontaktu z nami.